Nga sonte e tutje githmonë pas mesnatës do të mund t’i lexoni edhe njëherë top-pesë lajmet më të mira dhe më të lexuara të ditës, në mënyrë që të mos i humbni ato në rast se nuk keni pasur rast t’i lexoni në kohën kur ato janë postuar.

Gjithsesi e nisim me transferimin shumë të mundshëm të Enis Zabërgjës te Llapi, apo rikthimi i tij atje. Pastaj një analisë e thuktë e trajnerit të Drenicës, Bekim Shotanit në lidhje me pjesën vjeshtore të Vala Superligës. Frika se kampionati botëror Katari 2022 nuk do të mbahet fare, atë se çfarë zbuloi ish portieri i Milanos në zhveshtoren e klubit pas barazimit 2:2 me Beneventon,
dhe për arrestimin e ish-futbollistit të Prishtinës i cili u zu në Angli me kokainë si dhe dënimi i rëndë që e pret atë.

Të gjithë këto në një vend. /Korneri.net

Ky pritet të jetë përforcimi i parë i Llapit në afatin dimëror

Analizë ekskluzive për edicionin vjeshtor në Vala Superligë nga Bekim Shotani

E pabesueshme: Dështon botërori i Katarit, ja ku mund të zhvendoset kampionati?

Ish-portieri i Milanit zbulon një detaj të pabesueshëm: Kështu e gjeta Gattuso-n në zhveshtore pas barazimit ndaj Benevento-s

FOTO/ Ish-futbollisti i Prishtinës kapet me 9 kg kokainë, dënohet me 8 vite burg

Artikulli paraprakSimeone me porosi të dhimbshme për tifozët e Atletico Madrid
Artikulli tjetërNuk udhëton fare me skuadrën në Nicosia