Për sonte kemi ndarë pesë top-lajmet më interesante të ditës, parking i stadiumit të qytetit në Prishtinë, që është pothuasje i përfunduar për VIP, dhe automjetet e skuadrave apo përfaqësueseve të huaja, pastaj intervistën ekskluzive të ish futbollistit të mirënjohur kosovar, Elvis Osmani, që foli për Vala Superligën.

Eliminimi i Sigal Prishtinës nga garat evropiane pas humbjes nga skuadra turke Demir Isnaat, si dhe debutimit të Dardan Berishës te skuadra çeke, CEZ Nymburk, ndërsa për fund edhe ngjarjet e Ligës së Kampionëve në futboll.

Të gjithë këto në një vend. /Korneri/net

Stadiumi në kryeqytet po merr pamjen e duhur, gati edhe VIP – parkingu [FOTO]

Sezoni vjeshtor në Vala Superligë: Analizë ekskluzive për “Korneri.net” nga Elvis Osmani

Prishtina nuk e shfrytëzoi humbjen e Belfius, deklasohet nga Demir Insaat

Berisha debutoi me fitore në Champions League [FOTO + VIDEO]

Kompletohen top-16 skuadrat më të mira në Champions League

Artikulli paraprakArritja më e madhe ndonjëherë në histori të Champions League
Artikulli tjetërLojtarët spanjollë kanë filluar të lënë shenjat e tyre në Serie A