Sipas lajmit të fundit që është dhënë në Sky Sport, në ditët e ardhshme është paraparë që Lazio t’ia ofrojë kontrarën e re portierit shqiptar Thomas Strakosha. Tah e sa kohë është përfolur për këtë marrëveshje në mes palëve dhe vetëm pritej mesi i muajit janar që palët të ulen dhe të vëjnë të zezën mbi të bardhë. Strakosha do të nënshkruajë kontratë deri në vitin 2022.

 

 

 

Artikulli paraprakKu ndryshon Zidane nga Benitez? Jua zbulon Ancelotti
Artikulli tjetërDepay u bë me skuadër të re