Stadiumi i FC Prishtinës edhe pse me hapa të ngadalshëm është duke marrë pamjen e duhur, pasi punimet kanë hyrë në fazën finale, shkruan “Korneri.net”.

Përpos rinovimit total dhe pamjes së bukur në hapësirat e brendshme, edhe infrastruktuta e jashtme ka filluar të zbukurohet, pasi së fundmi është duke u punuar me ritëm të shpejtë edhe në “VIP”-parkingun, në të cilën tashmë janë duke u kryer punime me ritëm shumë të lartë./Korneri.net.

Artikulli paraprakRifillojnë akuzat të rënda nga Mourinho për Guardiola
Artikulli tjetërReal Madrid të gatshme 20 mln euro për Kepën, operacioni mund të mbyllet gjatë janarit