Futbollisti i Besës së Pejës, Qemail Elshani përveq angazhimeve që ka te skuadra pejane, po vazhdon të ndihmojë persona që kanë nëvojë në këtë kohë të ftohtë dhe ditë më parë i është bashkuar fushatës për të ndihmuar të varfrit, shkruan Infokusi.com.

Duke e parë angazhimin e Elshanit, një person ia ka dhuruar 500 euro për të ndihmuar ata që kanë nevojë.

‘Qemo’ këtë shifër të parave që për ata që nuk kanë është jetike, e ka postuar në ‘Facebook’, duke treguar që personi që ia ka dhënë ka dashur të mbetet anonim.

Rrugën e Elshanit po e ndjekin edhe disa lojtarë tjerë të Superligës që vazhdimisht shihen duke ndihmuar./Infokusi.com/

ttttttttt

Artikulli paraprakE pabesueshme çka i bën Wenger yllit francez Payet!
Artikulli tjetërKroatja Nina Moric sulmon keq Allegrin