Xherdan Shaqiri ka shënuar një supergol për të barazuar në 1:1 rezultatin e ndeshjes Middlesbrough – Stoke City.


….. by fantasticfootball

Artikulli paraprakPas triumfit në Superkup Munishi ka një porosi për futbollistët e Prishtinës
Artikulli tjetërPremier League: Shaqiri vulosi barazimin e Stoke, fituan Swansea dhe WBA