Ylli portugez, Cristiano Ronaldo, e ka humbur qetësinë në derbin e vikendit të kaluar nga Atletico Madrid, në takimin që u mbyll pa fitues 1:1.

Në një moment gjatë ndeshjes, Ronaldo nuk është pajtuar me vendimin e gjyqtarit dhe më pas humbi qetësinë dhe e shau atë, ku ky veprim mund ti kushtojë yllit portugez me suspendim nga “El Clasico”.

Shikojeni momentin kur Ronaldo e shanë gjyqtarin kryesor:

Artikulli paraprakDybala për mediat spanjolle: Unë nuk jam Messi, por jam….
Artikulli tjetër“ITSTIME”: Kjo video e Juventus mund ta frikësojë Barcelonën! “Zonja e vjetër” kërkon hakëmarrje….[VIDEO]