Në prag të ndeshjes tejet të rëndësishme ndaj Barcelonës, një video në “youtube” është duke bërë namin në klikime, ku fokuesi kryesor është motivimi i Juventus.

Kjo video mund të frikësojë Barcelonës, pasi në të janë përmbledhur momente drithëruese të gjigantit italian viteve të fundit dhe synimi është u kjartë që ndaj Barcelonës kërkohet hakëmarrja për finalen e humbur të para disa viteve nga Barcelona në Champions League.

Më poshtë mund ta shikoni videon në fjalë:

Artikulli paraprakRonaldo ka humbur qetësinë, e ka shajtur gjyqtarin dhe rrezikon poashtu ndeshjen e sezonit [VIDEO]
Artikulli tjetërVIDEO/ Ylli i Everton qëllohet në një klub nate