Ka me javë të tëra që është duke u spekuluad për një marrëveshje ndërmjet Manchester United dhe Mourinho dhe dukët marrëveshja jo që nuk është arritur por Antoine Griezmann mund të mbetet vetëm një dëshirë për strategun portugez, Jose Mourinho.

Sipas mediave britanike, deri të Griezmann United i duhet të kalojë në disa faza pasi operacioni është mjaftë i kompletuar, pasi vlera e kartonit të tij është shumë e lartë, por edhe që zyrtarët e klubit kanë dyshime se sulmuesi francez mund të mos përshtatet në lojën e United, sikurse bashkëkombasi i tij, Paul Pogba.

Artikulli paraprakSulmi, dëmtime, mungesa e liderit… Tre problemet e Montella-s
Artikulli tjetërPrishen raportet, Guardiola – Aguero, fajtor është ky futbollist…