Lorik Cana gjendet në Palermo ku do ta ndjekë nga stadiumi duelin mes Italisë dhe Shqipërisë, duke e humbur takimin mes Kosovës dhe Islandës që do të zhvillohet sot në orën 20:45.

“Newsbomb” raporton se ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare ndodhet në Palermo.

Artikulli paraprak8000 shqiptarë “pushtojnë” Palermon
Artikulli tjetërFUTBOLLISTËT FLASIN ME ALLAHUN: NA THA QË TOPI ËSHTË I RRUMBULLAKËT E KURR SI DIHET [VIDEO]