ATLETICO MADRID

13 Jan Oblak

  2 Diego Godín

  15 Stefan Savic

  19 Lucas Hernández

  20 Juanfran

  8 Saúl Ñíguez

  14 Gabi

  6 Koke

  5 Thomas

  7 Antoine Griezmann

  11 Ángel Correa

REAL MADRID

13 Kiko Casilla

  4 Sergio Ramos

  5 Raphaël Varane

  12 Marcelo

  2 Daniel Carvajal

  9 Karim Benzema

  14 Casemiro

  22 Isco

  8 Toni Kroos

  10 Luka Modric

  7 Cristiano Ronaldo

Artikulli paraprakSpektakli në “Olimpico” i takoi Romës
Artikulli tjetërMe Pogba standart dhe Ibrahimovic në minutat e fundit, Man. United kompletoi “pokerin” ndaj Newcastle