Mbrojtësi brazilian i Juventusit, Daniel Alves, shquhet si një person me shumë humor dhe e ka treguar shpesh herë dhe te Barcelona. Antonio Romano po raportonte nga seanca stërvitore që bardhezinjtë po zhvillonin në kuadër të përgatitjeve për Napolin.

Gjithçka po shkonte mjaft mirë, por mbrojtësi Dani Alves i punon një rreng. Gazetari është i përqendruar në raportimin e tij, braziliani i shkon pas shpine duke e trembur.

Shikojeni momentin në videon e mëposhtme:

Artikulli paraprakVazhdojnë problemet te Juventusi
Artikulli tjetërBotërori me 48 kombëtare: Evropa humb në këtë aspekt….