Trajneri i Juventusit Massimiliano Allegri, ka telashe te mëdha sa i përket formacionit startues për ndeshjen e ardhshme kampionale kundër Napolit, sidomos në fazën ofanzive. Pas lëndimit të rëndë të Marko Pjaca, pastaj gjendjes jo të mitë fizike edhe te Paulo Dybala, në San Paolo nul do të luaj as kroati tjetër Mario Mandzukic. Ky i fundit ka pësuar lëndim në gkurin e djathtë dhe sigurtë nuk dë të jetë në formacion të dielën mbrëma e ndoshta edhe të mërkurën kundër të njëjtit kundërshtar në kuadër të Coppa Italia.

Artikulli paraprakRagip Xhaka rrëfen të vërtetën e Taulantit! Ja si i cilëson deklaratat e fundit të De Biasi-it…..
Artikulli tjetërDaniel Alves e frikëson për vdekje gazetarin gjatë stervitjes [VIDEO]