Ylli i Milanit, Mattia De Sciglio, nesër gjatë paradites pritet ti nënshtrohet operimit pas lëndimit që e pësoi të dielën në ndeshjen Udinese – Milan dhe operimi do të kryhet në Finlande.

Ky lajm nuk është aspak i mire për Montellan, i cili ka humbur për një kohë të gjatë Bonaventuran, e tani edhe mbrojtësin De Sciglio.

Artikulli paraprakDembele udhëton në Londër, Chelsea bëhet gati, Celtic e mohon transferimin!
Artikulli tjetërTransferimet: Lajmet e fundit