Edhe një supertalentë sot iu bashkua Përfaqësueses U-19 në kuadër të përgatitjeve për ndeshjet kualifikuese për Evropianin 2018, që fillojnë në muajin mars.

Bëhet fjalë për yllin  Altrim Pajaziti nga Ferizaj. Ky talentë i futbollit i cili po mahnitë me paraqitjet e tija te skuadra gjermane FC Köln shihet si e ardhmja e futbollit  kosovar dhe atij evropian.

flll

Artikulli paraprakKryeqytet pa fusha të futbollit!
Artikulli tjetërLIVE: Feronikeli – FC Luch Energia 0:1