Redaksia e “Korneri.net” vazhdon të sjellë për ju të nderuar lexues përmbledhjen e lajmeve më të lexuara të ditës.

Gjatë ditës së shkuan gazetarët e “Korneri.net” kryen në përpikëmëri punët e tyre, duke shpërndarë për ju informacionet më të freskëta dhe shumë të lexuara nga vendi dhe bota, të cilat filluan me 16 skuadrat që kaluan grupin në Champions League dhe përfitimet marramendëse të tyre, pastaj me tre ekskluzitete nga futbolli vendor, largimi i Bylbyl Sokolit nga stoli i Vllaznisë së Pozheranit dhe kontakte e tij me zyrtarët e KEK-ut, poashtu edhe ndërprerja e bashkëpunimit të “elektricistëve” me Sadat Pajazitin.

Më pas lajme poashtu që u lexuan me të madhe ishin edhe fitimi i “Topit të Artë” nga Cristiano Ronaldo, i cili u barazua me Leo Messi, si dhe informacione të tjera nga arena vendore dhe ndërkombëtare./Korneri.net.

Artikulli paraprakArsenal fitoi, pësoi Lazio! Gëzim edhe te Milot Rashica…Ja 32 skuadrat e kualifikuara në Europa League
Artikulli tjetërKundërshtarët e frikshëm të Milanit në fazën tjetër të Europa Leagues