Trajneri i mirënjohur italian, Claudio Ranieri, u shkarkua nga Leicesteri në pjesë e dytë të sezonit, ndërsa tash ai gjatë një interviste të hapur për media me shumë gjasë do të bëhet trajner i Cleta Vigos.

“Unë jam duke i shikuar ofertat dhe shumë shpejtë do ta zbuloj klubin e ri. Agjentët e mi janë në Spanjë, Francë, Angli dhe Itali”, ka thënë Ranieri./Korneri.net.

Artikulli paraprakGjiganti turk konfirmon bisedimet me sulmuesin e rrezikshëm spanjoll
Artikulli tjetërSKANDAL NË ANGLI: Në hetim paraqitja e fundit e Tery te Chelsea