Pas rënies nga Premier League të skuadrës së Middlesbrough, Alvaro Negredo ka vendosur që të largohet nga ekipi dhe tashmë është duke kërkuar ambient të ri.

Nga ana tjetër zyrtarët e skuadrës turke Galatasaray, kanë bërë të ditur se janë në bisedime me sulmuesin 31 vjeçar, që në të kaluarën ka qenë pjesë e Manchester Cityt e Valencias.

“Jemi në bisedime me Negredon, por ende nuk ka marrëveshje”, ka deklaruar një zyrtar i klubit turk./Korneri.net.

Artikulli paraprakBefasi në Olimpico? Tifozët e Lazios i përkulen rivalit të madh Tottit!
Artikulli tjetërRanieri ka gjetur punë, ja cilën skuadër spanjolle do ta drejtojë