Skuadra angleze e Southampton ka zyrtarizuar një ofertë të majme për sulmuesin e Napolin, Manolo Gabbiadini.

Sipas mediave britanike, Southampton për Gabbiadini ka të gatshme 16 mln euro dhe 4 mln tjera bonuse.

Artikulli paraprakMaradona: Icardi është tradhëtar, Batistuta 10 herë më i..?
Artikulli tjetërLargohet nga Man.United, kërkon shtëpi në Milano