Ndeshjetbe fundvitit gjithmonë sjellin të papritura, me apo pa qëllim.

Kështu ndodhi edhe songe në ndeshjen ndërmjet favoritit Liverpool dhe WBA, që u mbyll me barazim 1-1, shkruan Korneri.net

Sadio Mane e kaloi herët në epërsi Liverpoolin, kurse në pjesën e dytë rezultatin final e vuri Semi Ajayi. Liverpool u përpoq me të gjitha forcat të shënonte edhe golin e dytë, por nuk ia doli. Megjithatë, “Reds” janë lidet me 32 pikë, tri më shumë se përcjellësi i parë Everton.

Më herët janë zhvilluar edhe dy ndeshje, Leeds-Burnley 1-0 dhe West Ham-Brighton 2-2. /Korneri.net

Artikulli paraprakThe Fundamental Facts Of Sri Lankan Women
Artikulli tjetërSiç pritej, Ballkani njofton për trajnerin e ri