Futbollisti me origjinë kosovare Adnan Januzaj e ka uruar superyllin francez të Manchester United, Paul Pogba, me rastin e ditëlinsjes së tij, duke postuar një fotografi në rrjetet sociale që shfaqet bashkë me të dhe me një mbishkrim në gjuhën franceze.

Januzaj dhe Pogba janë shokë shumë të mirë, pasi kishin luajtur së bashku me të rinjtë e Unitedit.

Artikulli paraprakJa 15 rastet kur Messi “nuk ngjasoi” me njeri…
Artikulli tjetërLRF Prishtinë: Këtë vikend nisin ethet e stinorit pranverorë