Orëve të fundit në mbarë Evropën është duke qarkulluar lajmi se Angel Di Maria mund të përfundoj te Interit gjatë këtij afati kalimtar veror, përcjell Korneri.net.
Klubi i madh italian duke e parë se e kaloi edhe një stinor të dështuar dhe se lojtarët aktual nuk janë të denjë për gjëra të mëdha, zyrtarët neroaxur kanë vendosur të transferojnë futbollistë të klasit botëror.
Sipas shtypit italian e që janë konfirmuare dhe në Francë, Angel Di Maria është objektivi i parë serioz dhe për të janë të gatshme 50 milionë euro. /Korneri.net

Artikulli paraprakAubameyang kërkon largimin nga Dortmundi! Tre destinacionet e tij
Artikulli tjetërMourinho pas tre supersulmuesve