Ardhmëria e brazilianit Willian, nuk është Chelsea dhe është larg Premier League. Sipas disa infomacioneve të fundit që vijnë nga Gjermania, Bayern Munchen është afër shërbimeve të tij pasi po i ofron kampionit aktual anglez 50 milionë euro, ndërsa Willian do të ishte zëvendësuesi i Douglas Costa i cili me shumë gjasë do të largohet nga gjiganti bavarez. /Korneri.net

Artikulli paraprakFC Prishtina shpallet kampion i Kosovës në futboll
Artikulli tjetërNga Roma te Napoli