Sfida e xhiros 11 e Vala Superligës ndërmjet Flamurtarit dhe Vëllaznimit nuk ka gjetur fundit. Ajo është ndërprerë në minutën 90 pranë rezultatit 1:1.

Mysafirët pasi kanë barazuar me portierin, Altik Muhaxhiri, tifozët vendas kanë hyrë në fushë dhe kanë sulmuar futbollistët mysafirë, shkruan Gazetasheshi.com.

Kjo e ka detyruar gjyqtarin ta ndërpresë sfidën, pasi nuk kishte kushtet për të vazhduar ndeshjen.

Ndërkohë, forca policore shihet të kenë ardhur për të siguruar mysafirët për të dalë nga aty.

Artikulli paraprakDerbi drenicas mbyllet pa fitues
Artikulli tjetërTrajneri gjerman – lojtarëve: Të gjithë në banjo për të pastruar….