Kërkesa e parë do të ishte argjentinasi i famshëm.

Sipas mediave angleze, në rast lamtumire të Zinedine Zidane dhe ardhjes pasuese të Pochettino në Real Madrid, kërkesa e parë do të ishte bashkatdhetari i tij Paulo Dybala (Juventus), përcjell Korneri.net

Mbi të gjitha, trajneri i njohur argjetinas do të dëshironte të punonte në frontin sulmues gjithashtu me sulmuesit si Kane dhe Alli (Tottenham), por pa asnjë dyshim të tre nuk ka gjasa Real Madridi t’i transferonte edhe në rast se ai e merr punën në klubin mbretëror. /Korneri.net

Artikulli paraprakMessi te PSG? Francezët kanë dhe një plan B
Artikulli tjetërMaking having access to Confidential Technologies To assist you to Invert Skilled Any Gambler’s Addiction