Leo Messi zhvilloi një ndeshje të shkëlqyer mbrëmjen e kaluar në “Vicente Calderon”, në fitoren 1-2 të Barcelonës ndaj Atletico Madrid, në gjysmëfinalet e Kupës së Mbretit, duke shënuar gol spektakolar.
Pas ndeshjes, argjentinasi bëri debutimin e tij edhe në Instagram Stories, ku tregoi se nuk ka aspak talent për rrjetet sociale.

Gjëja e parë që postoi në Instagram Stories ishte një fotografi e dyshemesë së dhomave të zhveshjes dhe nuk vonoi shumë që Messi të tallej nga përdoruesit e internetit për këtë postim të çuditshëm.

Artikulli paraprakZyrtare: Lichtsteiner vazhdoi kontratën me Juventusin
Artikulli tjetërMiqësore: Ferizaj e mbyllë me fitore aventurën në Shqipëri