Nëse është për të ju besuar mediave italiane, gjiganti turk Besiktas ka shprehur hapur interesim për yllin kroat të Juventus, Mario Mandzukic, shkruan “Korneri.net”.

Gjithmonë sipas mediave italiane, zyrtarët e Besiktas kanë kërkuar informacione për situatën e Mandzukic te Juventus, ndërsa thuhet se përpjekje tjera për ta transferuar do të bëhen gjatë kësaj vere/Korneri.net.

Artikulli paraprakUlje e detyruar, sërisht frikë në aeroplanin e Chapecoense
Artikulli tjetërSimeone zbuloi se kur vendos për të ardhmën, ngjallën shpresat e Inter dhe PSG