Derisa e tërë Evropa po e pret me padurim finalen e Ligës sp Kampionëve, Juventus-Real Madrid, trajnerët e të dyja skuadrave Allegri dhe Zidane, kanë vendosur për formacionet e sontshme nëse nuk ndodh ndonjë befasi në fund. Isco do të luajë para Bale që nuk është 100% i gatshëm për 90 minuta, kurse nga ana tjetër Alves do të jetë në pozicionin e Cuadrados.

Artikulli paraprakGullit: “Juve fiton 2:1”
Artikulli tjetërRonaldo: James duhet të qëndrojë. Nëse largohet…