Lajm i keq për Milanon. Në Spanjë janë më se të sigurtë se mesfushori ofanziv spanjoll, Gerard Deulofeo do të rikthehet te Barcelona pasi blaugranët po i ofrojnë Evertonit 12 milionë euro.
Deulofeu shpërtheu prej se kaloi te Milan dhe menjëherë mori edhe ftesën e përfaqësueses së Spanjës, dhe performansa e tij e shkëlqyeshme ka bërë që Barcelona ta kthej në Camp Nou.

Artikulli paraprakHiguain zbulon mashtrimin e De Laurentiis: Me ka borxh 600 mijë euro….
Artikulli tjetërValentino Rossi, 350 gara: Rëndësi kanë fitoret….