Ish-anëtari i Arsenali, Chelsea, Barcelonës dhe ish-reprezentuesi i Francës, Emmanuel Petit ka thënë se Antoine Griezmann do t’i bashkohet Manchester Unitedit gjatë afatit kalimtar të verës.

“Unë mendoj se Griezmann do të shkoj në Manchester United – definitivisht”, ka thën Petit për Sky Sports.

Artikulli paraprakZanetti: Inter-­Roma, si një finale ­
Artikulli tjetërRrëfimi i Cantona-s: “Shkelmi ndaj tifozit? Ishte ndjesi e…”