KF Flamurtari po punon për të ardhmen e klubit.

Skuadra kryeqytetase është duke negociuar dhe finalizuar marrëveshjen me lojtarët e rinj të klubit (Akademisë), me të cilët do të bashkëpunojnë për vitet e ardhshme, shkruan Korneri.net

Njëri prej tyre është Endrit Demolli që ka nënshkruar kontratë 3-vjeçare me klubit kryeqytetas, siç thuhet në njoftimin e Flamur ltarit, në vazhdën e kontratave me futbollistë. Endriti ka qenë pjesë edhe e përfaqësueses U17 U19 e Kosovës. /Korneri.net

Artikulli paraprakArrihet marrëveshja Lazio-Verona, Kumbulla te bardhekaltrit!
Artikulli tjetërStatistikat mbreslënëse të Prishtinës