Sulmuesi fantastik polak i Bayern Munchen, Robert Lewandowski, nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen e sontme ndaj Real Madrid, shkruan “Korneri.net” bazuar në informacionet e fundit në mediat gjermane.

Lewa u lëndua gjatë vikendit në ballafaqimin ndaj Borussia Dortmund.

Artikulli paraprakJu kujtohet Luciano Moggi? Ai tani ndodhët në Tiranë me ftesë të….
Artikulli tjetërKarikaturë unike: Dybala e rrëzoi nga “froni” Messi-in, Chiellini e “masakroi” Suarezi-in dhe Cuadrado e “shqëlmoi” Neymar-in [FOTO]