Maestro i Tripletes, Willie Kemp, rikthehet në shtëpinë e kampionëve.

Kemp, besojmë nuk ka nevojë për prezantim, secili basketboll-dashës në Kosovë e kujton këtë lojtarë.

Willie do të jetë ndihmesë e madhe për ne në fazën finale të superligës dhe kupës së Kosovës, thuhet në shkresën zyrtare të Sigal Prishtinës në “Twetter”.

Artikulli paraprakMiqësorja Bylis – Ferizaj mbyllet me këtë rezultat
Artikulli tjetërArsenali nuk ka “forcë” për titull, ndalet me barazim Tottenham