Bjorn Kuipers do të ndajë drejtësinë në ndeshjen e kthimit të Ligës së Kampionëve ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Juventus me Kuipers në katër ndeshje ka marrë tre barazime, ka pësuar një humbje dhe dy kartonë të kuq, ndërsa Barcelona në shtatë ndeshje, ka tre fitore, tre barazime dhe një humbje.

Artikulli paraprakSuperlajm për tifozët e Bayern: Ylli i madh i gatshëm për ndeshjen në “Bernabeu”
Artikulli tjetërRanieri sërish në Premier League! Ja me cilin klub ka filluar bisedimet