Pas disa ditëve spekulime rreth interesimit të Bayern dhe Manchester City për mbrojtësin fantastik të Tottenham, Kyle Walker, në në fund vjen edhe reagimi zyrtarë i skuadrës londineze, përcjellë “Korneri.net”.

Sipas mediave britanike, zyrtarët e Tottenham kanë marrë vendim se klubet e interesuara për Walker duhët të bëjnë gati saktësisht 35 mln funta./Korneri.net.

Artikulli paraprakLajm befasues nga Gjermania: Bayern kërkon shërbimet e këtij portieri
Artikulli tjetërYlli francez i thotë “PO” këtij klubi të madh spanjoll