Në një sondazh online tifozët e Real Madrid janë zgjdhur lojtarin më të mirë të sezonit që sapo përfundoi, shkruan “Korneri.net”.

Në këtë sondazh më së shumti vota ka marrë Isco para Ronaldos dhe yjeve tjera të “Los Blancos”./Korneri.net.

Artikulli paraprakDe Biasi: Xhaka duhët të kërkojë falje publike! Vendimi i mesfushorit do të ju habisë
Artikulli tjetërRooney tregon të se kur do të marrë vendimin e madh për të ardhmën