Klubi ukrainas i Shakhtar Donetsk ka gjetur akordin për rinovimin e kontratës me kapitenin kroat, Darijo Srna, mëson “Korneri.net”.

Sipas mediave kroate dhe ukrainase, Srna me kontratën e re do të jetë i lidhur me skuadrën ukrainase deri në vitin 2018.

Artikulli paraprakLajmi i fundit: Montella pranë lamtumirës! Pasuesi është ky trajner….
Artikulli tjetërMilan apo Manchester City? Aubameyang sigurtë ndërron ambient në merkaton verore….