Sipas burimeve të “Korneri.net”, Sigal Prishtina do të luajë sonte ndeshjen e dytë finale të Play Off për këtë edicion pa yllin kryesor të ekipit, Drilon Hajrizi.

“Korneri.net” mëson poashtu se Driloni ka probleme me mushkëri, kështu që në rast se nuk përmirësohet gjendja e tij ai mund ti nënshtrohet një operacioni dhe nuk ka udhëtuar fare me ekipin në Prizren, kështu që pa të Sigal Prishtina do ta ketë shumë të vështirë të arrijë të fitorja./Korneri.net.

Artikulli paraprakPrizreni në festë: Tifozët e Bashkimit i’a thonë këngës në prag të ndeshjes së madhe [VIDEO]
Artikulli tjetërEkskluzive/Lajm i jashtëzakonshëm nga Mitrovica: Investitorë të huaj vizitojnë Trepçën ’89! Shprehën të gatshëm për investime…