Lajme aspak të mira për skuadrën mitrovicase Trepça, që po kalon në një periudhë të vështirë në Superligë, pas rezultateve aspak të mira në stinorin vjeshtor. Skuadra e parafundit në tabelë në pranverë do të luaj pa një ndër futbollistët kryesor Samir Sahiti, të cilit i ka skaduar kontrata me “Xehtarët”, dhe nuk do të vazhdojë me Trepçën, njofton Sahiti në profilin e tij në Facebook.

Artikulli paraprakLiga e Kampionëve: Kundërshtarët e mundshëm të Napolit e Juventus
Artikulli tjetër“Çmenden” Hajdari e Veseli ja çfarë treshe shënuan ndaj Sutjeskës [VIDEO]