Dukej lajm i pavërtetë dhe spekulim, por tashmë është zyrtare. David Luiz bëri rikthim senzacional te Chelsea për 32 milionë funte, vetëm dy vite pasi nga e njëjta skuadër kaloi te Paris SG për 50 milionë funte. Antonio Conte e dëshironte me çdo kush lojtarin i cili kthehet kështu në Stamford Bridge.

Artikulli paraprakPër pak çaste nis ndeshja në Slloveni, formacioni ynë
Artikulli tjetërKosova regjistroi humbje të pritshme në Slloveni