Pas zyrtarizimit të Leonardo Bonuccit nga Juventusi, gjiganti italian Milan ka edhe një superlajm për tifozët e ekipit, pasi në Milano tashmë ka arritur edhe Lucas Biglia, shkruan “Korneri.net.

Biglia, ish-kapiten i Lazios ka mbërritur në Milano vetëm pak çaste më herët, dhe nesër pritet t’u nënshtrohet testeve mjekësore për të kompletuar transferimin te skuadra nga ‘San Siro’./Korneri.net.

Artikulli paraprakShkëmbi debuton me fitore në stolin e Lirisë
Artikulli tjetërLajmet e reja të Interit mjaftë interesante dhe optimiste