Skuadra gjakovare po mundohet të shtrëngohet para edicionit pranveror.

KF Vëllaznimi ka arritur gjatë ditës së sotme marrëveshje me mbrojtësin e djathtë Uran Shala, i cili ka qenë shumë vite pjesë e KF Ballkanit, ndërsa së fundmi ishte pjesë e KF Liria.

Vëllaznimi pjesën vjeshtore në Ligën e Parë grupi A, e mbylli keq dhe pozitën e tetë me 14 pikë, vetëm tri më shumë se skuadra e fundit Vushtrria. /Korneri.net

Artikulli paraprakPogba më afër transferimit te PSG
Artikulli tjetërConte llogaritë në Eriksenin