Trajneri i mirënjohur kosovar, Musa Selimi, edhe zyrtarisht është larguar nga roli i trajnerit te Keku.

Selimi një konfirmim të tillë e ka bërë në rrjetet sociale ku nder të tjera ka shkruajtur si më poshtë:

“Njoftoj opinionin publik se nga sot nuk jam trajner i F.c Kekut , kam pase kenaqesi te punoj me futbollist te perkushtuar ndaj lojes se Futbollit me te cilet patem edhe rezultate te shkelqyeshme ne sezonen vjeshtore , dua ti falenderoj per respektin dhe kohen e kaluar se bashku rreth tre muaj ! falenderoj kryesine e klubit per bashkepunim ,elektricistet per mbeshtetje duke shpresuar qe objektivat e klubit te realizohen . Arsyet e doreheqjes jane te natyres personale !
Suksese F. C keku”.

Artikulli paraprakMilan duhet të nxitojë për rinovim, Real Madrid e ka seriozisht për Donnarumma
Artikulli tjetërMarchisio: Në “Artemio Franchi” ishte natë e errët, por i kemi të qarta objektivat e sezonit