18-herë kampioni italian Milan ka zbuluar fanellat e dyta dhe të treta për edicionin 2017/18, mëson “Korneri.net”.

Fanella e dytë do të jetë e bardhë si zakonisht, kurse e treta do të jetë kuqezi, por pa shiritat e zakonshëm që ka fanella e parë.

Fanella e dytë

Fanella e tretë

Artikulli paraprakZyrtare: Barcelona ka zbuluar fanellat e dyta për edicionin 2017/18 [FOTO]
Artikulli tjetërPAOK-AEK, dhunë në finalen e Kupës. Mbi 70 të lënduar