Mentor Zhdrella kthehet në Podujevë, por herë te Llapi, shkruan Korneri.net.
Mesfushori ofanziv ishte pjesë e Hysit dikur dhe e njeh shumë mirë atomosferën që mbretëron në Llap, por këtë herë ai vendosi që t’i bashkohjet armatës së Tahir Batatinës i cili vetëm dy ditë më herët e festoj ditëlindjen e tij, dhe ky do të ishte një dhuratë e madhe për të dhe klubin llapjan. Pa dyshim edhe Llapi po ndërton një skuadër të fortë dhe garuese, në mënyrë edicionin e ri të sigurojë një vend në Evropë që është synimi kryesor, atë që nuk e arriti për pak edicionin që e lam pas pasi e humbi ndeshjen finale të Digitalb Kupës përballe Besës së Pejës. /Korneri.net

Artikulli paraprakRooney kthehet me supergol në fanellën e Evertonit (Video)
Artikulli tjetërLeipzig i tha “jo” gjermanit Klopp