Sipas mediave italiane, Rey Manaj, edhe zyrtarisht ka arritur marrëveshje me Pisan, pas insistimit të Gennaro Gattuso, raportojnë mediat italiane.

Manaj te Pisa do ti bashkangjitet dyshës shqiptare Samir Ujkani dhe Edgar Cani.

Artikulli paraprakBarazim në Torino, Milan e riktheu rezultatin në mënyrë spektakolare
Artikulli tjetërJuventus e ka gati ofertën për yllin e Schalke, por gjithçka varet nga ardhmëria e këtij futbollisti