Në një njoftim nga rrjetet sociale, nënkampioni vjeshtor në Vala Superligën e Kosovës në futboll Llapi, bëhet e ditur se ka bërë disa ndryshime në shtabin teknik.

Kryetrajner vazhdon të jetë Tahir Batatina kurse ndihmësit e tij janë emëruar Sunaj Keqi dhe Jeton Mehmeti kurse trajner i portierave vazhdon të jetë Isuf Deda.

Kurse ndihmës trajneri që ishte deri më tani, Driton Rrahmani, për shkak të angazhimeve të shumta ka kaluar dhe do të punoj si trajner i vajzave të Llapit.

Artikulli paraprakEverton e deklasoi Man City si të ishte skuadër mesatare
Artikulli tjetërNuk gabojnë kryeqytetasit, por as Napoli