Ish-ylli i Manchester City, Joleon Lescott, i ka dhën fund avantures te skuadra greke e AEK, për tu rikthyer edhe zyrtarisht në Premier League.

Lescott sot është prezantuar te Sunderland, pasi ka nënshkruajtur kontratë 6-mujore.

Artikulli paraprakBaba lëndohet dhe operohet! Ja sa do të mungojë…
Artikulli tjetërVlera të reja në treg, rënje për Ronaldo dhe James Rodriguez