Gjyqtari i njohur, Paolo Valeri, do të vendosë drejtësi në ndeshjen e së shtunës ndërmjet Milanit dhe Juventusit.

“Rossonerët” mirëpresin në “San Siro” kampionët në fuqi, ndërsa një mungesa e madh është ajo e Leonardo Bonuccit të dënuar, shkruan “Footbal Italia”./Korneri.net.

Artikulli paraprakKombëtarja U-17, lista e futbollistëve për grumbullimin më 30 e 31 tetor
Artikulli tjetërYlli i Valencia-s zbuloi të vërteten! Ja përse e refuzova Barcelonën