Përfaqësuesja e Italisë ka publikuar listën e lojtarëve që do të luajnë në ndeshjen kundër Shqipërisë dhe Holandës.

Më 24 mars Italia pret Shqipërinë në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Botëror që mbahet në Rusi gjatë vitit 2018.

Artikulli paraprakChelsea nuk lejon befasi! Cahill heroi i “bluve” ndaj Stoke City
Artikulli tjetërE pabesueshme: Dështon marrëveshja me kinezët! Tani ekziston një tjetër afat